• Bağcılar İkinci EL Eşya Alan Yerler

Bağcılar İkinci EL Eşya Alanlar

Bağcılar 2. EL Eşya

Bağcılar İkinci El Eşya Alanlar

Bağcılar da ikamet ediyorsunuz Google açmış ve Bağcılar'da ikinci el kullanılmış eski eşyaları kimler alır diye yazmaya başladınız ve hooop karşınızdayız. Bizler tabiri caizse eskiciyiz. 2000 yıllardan önce mahalle sokak gezerek eskiler alooow eskiciii diye bağıranda bizdik :) 32 yılın vermiş olduğu tecrübe ile bizde teknolojiye ayak uydurduk ve hizmetlerimizi bu noktada devam ettiriyoruz. Şimdi gelelim ne yapacağımıza; Satmayı düşündüğünüz eşyalarınızın resimlerini Whatsapp, Mail ya da Sitemiz Üzerinden Tıkla Teklif Al gibi yolları izleyerek bize ulaştırmanız. Resimlerini gönderdiğiniz tüm eşyaların çok kısa bir sürede ekspertizini yaptıktan sonra hemen fiyat dönüşü yapıyoruz. Bağcılar ikinci el eşya alanlar Fiyatta anlaşmamız durumunda semtinize en yakın aracımızı gönderiyoruz. Ödemesini yaptıktan sonra taşımaya başlıyoruz. İşte bu anlamda Bağcılar ikinci el eşya ve Bağcılar eski eşya alanlar olarak hizmetinize hazırız.

Bağcılar İkinci EL Beyaz Eşya Alanlar

Bağcılar 2. EL Beyaz Eşya

Bağcılar İkinci EL Beyaz Eşya

Sürekli gelişen teknoloji ile beyaz eşyalar da gün geçtikçe yenileniyor. Yeni beyaz eşya alacam ama eskisini ne yapacağım oda çok yeni çok temiz atsan atılmaz ama satsan SATILIR :). Öyle zannediyorum ki bizi, elinizdeki beyaz eşyayı değerlendirmek istediğiniz için buldunuz. :) Alıyoruz. Hem de tüm beyaz eşyalarınızı aynı gün en iyi fiyatlara alıyoruz. Ancak 5 yılı aşmış ikinci el beyaz eşyaları almıyoruz baştan söyleyelim. Çünkü aldığımız eşyaları hurdaya atmıyoruz. İhtiyaç sahibi dar gelirli vatandaşlarımıza satıyoruz. Biz söyleyeceğimizi söyledik sıra sizde iletişim bilgilerimizden herhangi biriyle bize ulaşabilir, beyaz eşyalarınızı satabilirsiniz.

Bağcılar İkinci EL Mobilya Alanlar

Bağcılar 2. EL Mobilya

Bağcılar İkinci EL Mobilya Alanlar

Vakti zamanında bir sürü para verip o çok beğendiğiniz mobilyayı aldınız. Aradan zaman geçti ve sıkıldınız, değiştirmek istiyorsunuz. O kadar para verdiniz ki değiştirmeye de kıyamıyorsunuz. Değiştir güzel kardeşim. :) Biz eskisini alırız hem de en iyi fiyatlarla alırız. Siz hiç dert etmeyin. Bağcılar ikinci el eşya alan yerler Ancak mobilyalarınızın temiz kullanılmış olması kaydıyla. Üzerinde leke, yırtık, sökük, sigara yanığı, kırık gibi durumlar söz konusuysa baştan söyleyelim almıyoruz. Çünkü sizde takdir edersiniz ki biz bunları parayla satıyoruz. Bu anlamda kimse evine saydığımız sorunlarda eşyaları koymak istemez. 5 yılı aşmış eski mobilyaları kesinle almıyoruz. Bağcılar'ın her semtinde hizmet vermekteyiz.

Bağcılar İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar

Bağcılar 2. EL Elektronik Eşya

Bağcılar İkinci EL Elektronik Eşya Alanlar

Evlerimizin vazgeçilmezi elektronik eşyalar her gün değişiyor. Bugün aldığınız iki üç ay sonra bir üst versiyonu çıktığı için eski durumuna düşüyor. Teknolojiyi takip edecek maddi güce sahipsiniz ve yakından takip ediyorsunuz. Eski elektronik eşyalarınızı piyasanın en üst limitinden alırız ve bütçesi yenisi almaya yetmeyen kişilere satarız. Laptop Pc, lcd - plazma televizyon, playstation 3 ve 4, xbox, Cep telefonu Tablet, Kamera ve beneri tüm eşyalarınızı gelir kapınızdan anlaştığımız fiyata alırız.

Bağcılar Antika Alanlar

Bağcılar Antikacı

Bağcılar Antika Alanlar

Antika konusunda en büyük yapılan yanlış her eski eşyaları antika saymaktır. Bu yanlış. Bir eşya'nın antika olabilmesi için ünlü bir kişi yada tarihsel dönemlere ait olmasıdır. Bir çok antika vardır bunlara örnek olarak; Obje, ipek halı, mobilya, porselen, tablo, avizler, eski kuran-i kerim, hilye-i şerifler, iznik çinisi, osmanlı kıyafeti, tuğralı gümüşler vb. eşyalardır. Antika özelliği taşıyan eşyalar çok nadir bulundukları için değerlidir. Bağcılar Antikacılar yani bizden fiyat almadan değerli olduğunu düşündüğünüz antika eşyalarınızı satmayınız.